تماس با ما

فروشگاه تخصصی “پترو ابزار” با هدف تأمین ابزار آلات اندازه گیری ابعادی ، براده برداری ، تراشکاری ، جوش و برش ، ایمنی و تجهیزات برقی به عرصه ارائه ابزار آلات وارد گردید و با تجربه چندین ساله در بازار ابزار تهران و همچنین  تامین ابزار و تجهیزات کارخانجات، شرکت های تولیدی، شرکت های پتروشیمی ، نفت و گاز و… پا به عرصه فروش دیجیتال و آنلاین گذاشته است.

 • آدرس تهران - خ امام خمینی- پاساژ نظام
 • تلفن
  ۰۹۲۲۰۶۷۹۶۹۸ ساعات کاری ۹:۰۰-۱۸:۰۰
 • ایمیل پشتیبانی [email protected]
 • شبکه های اجتماعی
تماس با ما

  سوالات پرتکرار

  نحوه سفارش کالا در پتروابزار چگونه است؟

  سفارش کالا در پتروابزار ، به صورت اینترنتی و غیر حضوری بوده و طبق ضوابط مندرج در رویه سفارش کالا انجام می‌پذیرد. برای اطلاع دقیقتر از نحوه سفارش کالا و پرداخت وجه می‌توانید به صفحه " رویه سفارش کالا در پتروابزار " مراجعه کنید.

  آیا امکان خرید حضوری و یا مشاهده محصول در محل شرکت وجود دارد؟

  خیر، پتروابزار با رعایت حقوق مصرف کننده و در جهت تسهیل فرایند خرید غیر حضوری ضوابط و مراحل سفارش، ارسال و بازگشت کالا را به گونه ای طراحی کرده تا مصرف کننده بتواند پروسه خرید مشابه با خرید حضوری و با مزایای بیشتر داشته باشد. از این رو در هیچ صورتی امکان خرید حضوری از دفتر مرکزی پتروابزار و یا سایر دفاتر خدماتی مرتبط وجود ندارد.

  پیگیری وضعیت ارسال مرسوله به چه صورت است؟

  برای پیگیری وضعیت ارسال مرسوله، با مراجعه به پنل کاربری خود می‌توانید وضعیت مرسوله خود را بررسی کنید. بسته به نحوه ارسال کالا کد رهگیری مرسوله نمایان می‌شود و از طریق شرکت مربوطه قابل پیگیری است. اگر مرسوله شما توسط پیک پتروابزار ارسال شده و در مدت معین به دست شما نرسیده است می‌توانید با تماس تلفنی یا گزینه پیگیری سفارش از طریق پنل خود از وضعیت مرسوله آگاه شوید.