درباره ما

ما در فروشگاه تخصصی “پتروابزار” با هدف تأمین ابزار آلات اندازه گیری ابعادی ، براده برداری ، تراشکاری ، جوش و برش ، ایمنی و تجهیزات برقی به عرصه ارائه ابزار آلات وارد گردیدیم تا با تجربه چندین ساله در بازار ابزار تهران و همچنین تامین ابزار و تجهیزات کارخانجات، شرکت های تولیدی، شرکت های پتروشیمی ، نفت و گاز و… پا به عرصه فروش دیجیتال و آنلاین گذاریم.
چرا پتروابزار؟
روحیه کار تیمی، همدلی، مشتری مداری، احترام و ارتباط نزدیک با مشتریان از اصول اساسی پترو ابزار است. پترو ابزار کاملترین مجموعه تخصصی فروش ابزار دز زمینه های ابزار آلات تراشکاری، ابزار آلات اندازه گیری دقیق، قالبسازی و جوش و برش و سایش است. از اولویت های اصلی تیم پترو ابزار، ارائه توضیخات فنی مناسب با توجه به نیاز کاربران و فروش ابزارآلات با قیمت مناسب و کیفیت بالااست . تیم پترو ابزار همواره تلاش می کند تا در طول فرآیند خرید یعنی پیش و حین و پس از خرید بیشترین ارزش را برای کاربر داشته باشد. کیفیت و سهولت در استفاده از سایت پترو ابزار و خدمات ارائه شده در آن یکی از مهم ترین و با اولویت ترین موضوعات پترو ابزار است.
نماینده برترین و معتبر تربن برند های ابزار
همانطور که اشاره شد پترو ابزار کار خود را با کسب تجربه در بازار به صورت سنتی آغاز کرد و امروز نماینده رسمی چندین برند معتبر و شرکت وارد کننده بزرگ بازار ابزار است و مستقیماً از طریق این شرکت ها تامین کالا می شود و با قیمت مستقیم و بدون واسطه محصولات خود را تا دورترین نقاط این کشورارسال می کند تا تمام مردم این خاک و بوم از تخصصی ترین ابزارهای صنعتی تا خانگی ترین ابزار آلات با قیمت عمده فروشی ابزار الات بهره مند شوند.

آیا تابحال بدلیل ثابت بودن بعضی از پاسخ ها فکر کرده اید؟

نیاز خرید و تامین کالا نه فقط عرضه مستقیم محصول بلکه عرضه صحیح خدمت است. موجودی کامل یک سوپرمارکت، اصالت کالای یک داروخانه و خدمات پس از فروش یک فروشگاه خودرو همگی از عناوینی هستند که اصالت خرید و آرامش ذهن ما را شکل میدهند.

کجا پیداش کنم؟ سوال ما زمانی بود که کالای اصیل، خوب و با کیفیت در سطح کشور مشاهده نمیشد، آشفتگی قیمت، عدم تامین کالا و عدم امکان دسترسی به موقع به محصول و از همه مهمتر نقص در ارائه خدمات فروش برازنده شخصیت و شان ایرانی همگی عناوینی از دغدغه های ما برای تامین کالا بودند.

اما امروز پتروابزارتمام قد و با افتخار برای بخشی از نیازهای شما پاسخی قاطع و محکم دارد. پاسخی که در پس آن هزاران ساعت تلاش روزمره، و فداکاری های بسیار نهفته، تا شما بدون دغدغه و آسان نسبت به تامین کالای مورد نیاز خود اقدام کنید.

مجموعه ای که پیش روی شماست، تلاش دارد تا بهترین های بازار جهانی را، به روز، با قیمت مناسب و تامین خدمات مناسب فروش درخور شان شما ارائه کند. و قطعا در این بین همواره در تلاش هستیم تا با توسعه خدمات خود و بهبود روش ها آسایش هرچه بیشتری شمارا در این زمینه فراهم آوریم.

انگیزه ما برای فعالیت در این حوزه کسب رضایت و خشنودی مشتریان بوده، تیم پتروابزار در جهت بهبود روند کاری و توسعه خدمات خود همواره آماده شنیدن نظرات و انتقادات شما مشتری گرامی است.